Napisane przez: Macu | Styczeń 19, 2010

Okaka Chuka jednak nie zagra w Fulham

Zanosiło się już na to od dłuższego czasu. Według doniesień medialnych, napastnik AS Romy Stefano Okaka Chuka nie przejdzie jednak do zespołu z Craven Cottage. Dwudziestoletni Włoch złapał rzekomo jakąś kontuzję, co czyni go obecnie bezużytecznym dla potwornie osłabionej kontuzjami linii ataku Fulham. Warto jednak zwrócić uwagę, że negocjacje dotyczące czarnoskórego snajpera od początku niezwykle się przeciągały. O ile posiadająca kartę zawodniczą piłkarza Roma zaakceptowała ofertę wypożyczenia złożoną przez Fulham, o tyle pertraktacje odnośnie kontraktu zawodnika zdawały się nie mieć końca. Okaka zdawał się być niezadowolony z wysokości gaży jaką miał otrzymywać, jak również z braku gwarancji miejsca w wyjściowym składzie The Whites. Fakty te dają do myślenia i dają podstawy by wątpić w ogłoszone przyczyny braku porozumienia.

Natomiast zupełni inny wymiar ma fakt, że sytuacja kadrowa Fulham staje się powoli tragiczna. Jedynymi sprawnymi napastnikami są obecnie Nevland, Johnson i Elm. Transfer jakiegoś piłkarza, najlepiej na wypożyczenie, wydaje się koniecznością. Byle nie był to taki kwiatek jaki zafundował sobie ostatnio Juventus, ściągając z ostatniej w tabeli Sieny swojego byłego wychowanka Michele Paolucciego. Zawodnik ten był jedynie rezerwowym w klubie outsidera Serie A.

Reklamy

Responses

  1. To zostaje brożek ew kogoś „wycyganią”

  2. Wymagania tego zawodnika są zaskakujące. Myślałem, że w Romie stygnie chłopak o wielkim potencjale, który bez problemu przeniesie się do klubu o mniejszym kalibrze i tam pokaże, jaki talent zmarnowali w Rzymie, a tutaj rozbija się o kasę i gwarantowane miejsce w 11-tce. Z takim podejściem szybciutko skończą się jego miodowe lata. Wypisz-wymaluj Collins John któremu po pewnym czasie odbiła tak gigantyczna sodówa że takiego aroganta nie było co trzymać wśród normalnych, zdrowo myślących i ciężko pracujących piłkarzy. Nawet nie mam pojęcia, gdzie dzisiaj się tuła, w każdym razie przegrał karierę przez to, co pokazuje gość powyżej. Jeśli to wszystko prawda.
    A skoro 3/4 okienka zostało spędzone na negocjacjach z Romą, to nie ma się już co spodziewać przemyślanego transferu w ostatnim tygodniu.

  3. Collins John grał jeszcze nie dawno w Roselare (Belgia), ale obecnie jest bez klubu. Ponoć Chicago Fire go chcę, czy tam nawet testuje. 🙂

  4. Dzięki za informacje, Macu. Przeczytałem sobie właśnie o epizodzie Johna w Belgii. Wykopany z klubu dyscyplinarnie – w najmniejszym stopniu mnie to nie dziwi 😉 no i szybciutko udaje się na emeryturę do Stanów 😉 nie przewiduję, żeby jego kariera miała jeszcze kiedyś jakiś wzlot. Szkoda gościa.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Kategorie

%d blogerów lubi to: