Napisane przez: Macu | Luty 3, 2010

FA Cup: Znamy rywala!

W wtorkowym, powtórzonym meczu czwartej rundy Pucharu Anglii, zespół Notts County niespodziewanie pokonał na DW Stadium Wigan Athletic. Gole padały w końcowej fazie spotkania: wpierw w 75 minucie obrońca Stephen Hunt (to nie ten) strzelił głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a trzy minuty później bramkę samobójcza strzelił  wieloletni klubowy kolega Artura Boruca, Gary Caldwell.  Tym samym piłkarze z League Two (czwarta liga) awansowali do kolejnej fazy pucharu i 13 lutego o godzinie 16:00 będą na Craven Cottage przeciwnikiem jedenastki Fulham. Bez wątpienia awans tego zespołu to wielka niespodzianka, a jednocześnie uśmiech losu w kierunku The Cottagers, którym przyjdzie grać z teoretycznie słabszym rywalem.

Responses

1. Faktycznie, los się do nas bardzo uśmiechnął. Byle teraz rywala nie zlekceważyć, bo ćwierćfinał leży po prostu na tacy. Notts, jak powszechnie wiadomo, to kolejny klub który przechodzi finansową rewolucję i chce zawojować angielski futbol, ale patrząc na to, kogo mają tak właściwie w składzie, to nie powinni naprawdę stanowić zagrożenia. Wykorzystać atut własnego boiska i cieszyć się pucharem jak najdłużej, bo szczęście do losowania mamy w tym sezonie jak nigdy.