Napisane przez: Macu | Luty 15, 2010

FA Cup: W ćwierćfinale przeciwko Tottenhamowi lub Boltonowi.

Tuż po zakończeniu zwycięskiego dla Fulham spotkania z Notts County rozegranego na Craven Cottage, w siedzibie The Football Associaiton rozlosowano pary ćwierćfinałowe FA Cup. Przeciwnikiem piłkarzy Roya Hogdsona w następnej rundzie Pucharu Anglii będzie zwycięzca powtórzonego meczu piątej rundy pomiędzy Tottenhamem i Boltonem. W pierwszym meczu padł remis 1-1, a gole strzelali Davies w 32 minucie i Defoe w 62 minucie. Bohaterem kibiców z Reebok Stadium był Jaaskelainen, który obronił rzut karny wykonywany przez Toma Huddlestone’a.

Pozostałe pary ćwierćfinałowe:

Chelsea v Manchester City lub Stoke City

Reading lub West Bromwich Albion v Crystal Palace lub Aston Villa

Portsmouth v Birmingham City

Responses

1. No i znakomicie! Uważam, że to świetne losowanie. W końcu to już ćwierćfinały. Byle daleko od naszej lokalnej „nemesis” i każdego jesteśmy w stanie pokonać, zwłaszcza na CC. Przeciwnik jest wg mnie jeszcze sprawą otwartą, nie skreślam absolutnie Boltonu. I to nie dlatego, że jakoś niebywale lepiej byłoby na nich trafić, bo gdyby wygrali to WHL, to wszyscy mówilibyśmy o Boltonie, który ograł Tottenham. Chyba nawet wolałbym Kogutów. Mniejsza presja, no i dośc razy udowodniliśmy, że nie ma się co bać takich zespołów. Mecz odbędzie się 6 marca, więc do tego czasu prawdopodobnie wróci część naszych wielkich kontuzjowanych.