Napisane przez: Macu | Maj 11, 2010

Roy Hodgson trenerem roku w Anglii!

Bardziej budującej wiadomości w przeddzień finału nie mogliśmy usłyszeć. Zrzeszenie terenów piłkarskich w Anglii, w którego skład wchodzą przedstawiciele czterech najwyższych klas rozgrywkowych w tym kraju, wybrało Roya Hodgsona jako najlepszego menadżera kończącego się sezonu. Zadowalająca dwunasta pozycja w lidze, ćwierćfinał Pucharu Anglii i finał Ligi Europejskiej nie pozostały niezauważone. Inni trenerzy docenili wspaniałą pracę Hogdsona w Fulham, który po uratowaniu zespołu przed spadkiem, przyczynił się nie tylko do poprawy wyników zespołu, ale także do zbudowania w nim wspaniałej atmosfery. Po ogłoszeniu werdyktu właściciel klubu Mohamed Al Fayed zażartował: „Nagroda ta pokazuje, że świat futbolu czasami podejmuje właściwe decyzje. Teraz Roy musi jeszcze wygrać Ligę Europejską, a ja zapłacę mu za nadmiarowy bagaż, jeżeli przywiezie w nim kolejne trofeum”. Miejmy nadzieję, że słowa Egipcjanina staną się faktem.

Reklamy

Responses

 1. Bardzo prestiżowe wyróżnienie. Nagroda od związkowców warta jest o wiele więcej niż od zarządu ligowego. Piękna wiadomość, absolutnie zasłużona rzecz dla Roya. Mam nadzieję, że pewnego dnia – Sir Roya.

 2. Gratulacje dla Roya, w pelni zasluzone wyroznienie

 3. Gdzie artykuł o finale w Niemczech!!

 4. http://www.FULHAMFC.pl
  to tak na marginesie 😉

 5. @kicek
  to nie jest strona typowo newsowa i nie tego należy po niej oczekiwać. Autor bloga też jest człowiekiem. Nic nie stoi zresztą na przeszkodzie, by podejmować tu, na tym czy innym wątku, jakiekolwiek dyskusje dotyczące Fulham.

  @Radar
  Stronę oczywiście znamy i obserwujemy. Niebawem się zarejestruję. Cieszy fakt, że ruszyliście ze stroną i jest następna polska oferta dla fanów.

 6. Zbieram się do napisania. Ale to jednak bolący temat. Postaram się opisać ten mecz, ujmując go w ramie całego sezonu. Ale jeszcze nie dzisiaj. 🙂

 7. a jednak finał to był jego ostatni mecz…


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Kategorie

%d blogerów lubi to: