Napisane przez: Macu | Lipiec 8, 2012

Dempsey’a historia niezwykła.

Clint Dempsey już dawno zyskał na Craven Cottage status ikony. Jego waleczność, niesamowita wszechstronność i umiejętność strzelania goli z każdej pozycji podbiły serca tysięcy kibiców. Nawet jeżeli Amerykanin będzie chciał odejść, co sportowo wydaje się jak najbardziej uzasadnione, kibice nad Tamizą będą to rozumieli, a koszulki z numerem 23 nie powinny płonąć niczym czerwone pochodnie z napisem Torres.  Jednak tak jak warto zagłębić się biografię, by dobrze zrozumieć poezję danego poety, tak w przypadku Dempsey’a wycieczka do przeszłości i spojrzenie na jego dzieciństwo otwiera oczy na wiele aspektów dotyczących amerykańskiego napastnika. Zapraszam do niezwykle interesującej i wzruszajacej lektury dotyczącej życia Clint’a zatytułowanej  „Wielkiej skały wiatr nie ruszy”. Jest to iście filmowa opowieść o dążeniu do sukcesu po drodze pełnej zakrętów, przeszkód i pułapek. Tekst ukazał się na portalu Weszło, a jego autorem jest Karol Bochenek. Dziękujemy użytkownikowi lorąblą za podrzucenie linka. 🙂

Przewrotne życie Clinta

Reklamy

Responses

  1. Tekst na prawdę jest sympatyczny, więc pozwoliłem sobie zalinkować na głównej stronie. 🙂 Szczerze, to oczywiście znałem część tych historii o naszym Teksańczyku, ale jednak wiele informacji było nowych.

  2. Niesamowita historia Clinta bardzo fajnie, że ktoś o tym pisze i fajnie, że ktoś tu to wrzucił.

    Co do newsów to podobno Burak przejdzie do Lokomotiwu Moskwa, jeśli tak to szkoda, bo dla mnie był napastnikiem nr 1, jeśli chodzi o transfer do nas na tę pozycję.

  3. nmzc, po przeczytaniu od razu wasza stronka mi się nasunęła na myśl. 🙂

  4. @lorąblą – od razu nasunęła się na myśl, znaczy odwiedzasz nas czasem? Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w dyskusjach, nawet jeśli nie pałasz do Fulham jakąś specjalną miłością 🙂

    Tekst świetny, tak jak Macu również znałem wiele z tych historii, ale to zdecydowanie najpełniejszy obraz życia Dempsa z tych, z jakimi miałem styczność. Clint przebył niesamowitą drogę i lektura tego wszystkiego pozwala doskonale zrozumieć, dlaczego na boisku jest tak autentyczny, „poważny” i nieustępliwy.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Kategorie

%d blogerów lubi to: